Monitoring českých medií v číslech a grafech

20. prosince 2005 v 9:25 | °AligaThor° |  Thor Links
Monitoring internetu
Na českém internetu existují weby, které vám mohou poskytnout zcela zdarma jiný pohled na data, fakta a čísla z medií a novin. Hledáte analytický web o českých médiích, monitoring českých medií v datech a grafech? Nevíte, co číst dřív? Hledáte nějaký přehled všeho, co se děje na českém internetu? O čem píšou jednotlivé servry? K tomu mohou být bezpochyby dobré následující stránky a odkazy.

Asi nejpřehlednější a nejširší záběr mají stránky jistého Petra Šauera, které vedle denního zpravodajství monitorují české zpravodajské servry ale i se specializovannou tématikou (například na oblast práva, ekonomiky, sportu, atd). Dalším takovýmto počinem jsou stránky www.ceskamedia.cz , která vedle českých medíí sledují i slovenské aktuální dění, což mnohdy také není k zahození. V této souvislosti nesmíme ani zapomenout na Jyxo, které mimojiné monitoruje i blogy. Dalším významným hráčem na poli monitoringu internetu je www.pravednes.cz.
Zapomenout bysme neměli rozhodně na stránky Českého statistického úřadu, na kterých občas naleznete zajímavé tabulky, čísla a statistiky. Za pozornost v této souvislosti rozhodně stojí stránky Mediainfo.cz, které nabízejí kvalitní, přehledné analytické informace nejen o monitoringu internetových mediích. Mimojiné zde naleznete i hitparádu oblíbených osobností, oblíbenost reality show Vyvolený a Big brother, atd, atd.
Rozhodně stojí za to.

Ulož si odkaz a sdílej jej s ostatními:
klikni a přidej si odkaz ke svým oblíbeným, sdílej jej pak s ostatními - pridej.czklikni a přidej si odkaz ke svým oblíbeným, sdílej jej pak s ostatními -
---------------------------------------

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama