Vlado vyhrál (po)byt!

13. prosince 2005 v 9:07 | °AligaThor° |  °My blog°
Tak a Vlado vyhrál (po)byt!
A konečně je tu konec té celorepublikové manie! Třikrát hurá!

Tento víkend skončila jedna z reality show, Vyhovení, z čehož jsem docela rád, protože všichni jenom šílí, šílí a o ničem jimým se už ani nebaví. Ani právníci, tedy graduovaní intelektem obdaření lidští tvorové se na polední pauze nedostanou v rozhovoru dále, než na hlášky Vlada, nějakého Šreka, který mi spíše připomíná Stoupu, pokud si na něj ještě někdo z vás vzpomínáte, a jiných jim podobných. Hm, co na plat, prostě to letí a to musím respektovat.

Je to takové zvláštní, člověk na to nadává, ale stejně se na to koukne, přiznejme si to. Všichni by jsme měli vyhrát! Všichni se každý den účastníme reality show, sice bez obecenstva a bez faninek upadajících nejenom při přímém pohledu na vás do transu, reality show bez (po)bytu.

Škoda, ale doufejme, že si to Vlado užije a že z toho doopravdy ještě nezmagoří. Docela bych chtěl znát jeho názor, zda mu to za to stálo. Nevím. Co vím z jistotou přesně je, že jsme dokázali celému světu, že jsme tolerantní národ, tolerantní k sexuálním minoritám. Klobouk dolů! Vladovi bych vzkázal asi jediné: "Tak Vlado, užij si se svým přítelem Robertem tu výhru, a nenech si ukrást svůj život popularitou!"
A moji milí, doufejme, že přežijeme druhou serii
Vyhulení, pardon, Vyvolení, která se na nás brzy chystá....


Ulož si odkaz a sdílej jej s ostatními:
klikni a přidej si odkaz ke svým oblíbeným, sdílej jej pak s ostatními - pridej.czklikni a přidej si odkaz ke svým oblíbeným, sdílej jej pak s ostatními -
---------------------------------------

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama