Nevhodné vánoční dárky?

9. ledna 2006 v 12:16 | °AligaThor° |  °My blog°
Dostali jste k Vánocům nevhodný dárek?
Po novém roce aktuální téma - nevhodné dárky. Dle mého názoru nemůže být žádný dárek v pravém slova smyslu nevhodný. Nebo snad ano?

Spousta lidí dostane pod stromeček k Vánocům dárky, které by si ani ve snu nepředstavily, že dostanou třeba dvakrát, nebo i vícekrát nebo naopak s takovou věcí nechtějí mít vůbec nic společného.
Ale buďte rádi, že si na Vás vaši blýzcí vzpomněli!
Nedávno jsem našel na internetu odkaz, kde nějaký mladík vyzýval všechny nespokojence, aby mu takovéto dárky zaslaly. (To je můžete posílat i mě, uděláte mi radost:-) Ale on to asi je pak problém, když člověk dostane dva telefony, dvě vrtačky, hada, když má serpentofobii, nebo jiného miláčka. V útulcích pak bohužel zažívají žně.
Jsou ale i tací, kteří by se radovali i z dvou stejných dárků, i z dárků, které nejsou jakýmkoli způsobem vhodné. To může člověku dát hodně, nemyslete si, takový člověk ví pak jedno, že na světě je někdo, kdo na něj myslí:-) a nemyslete si, takových lidí je kolem nás spousta.
Takže až se tedy budete zbavovat nevhodných dárků, zkuste popřemýšlet o tom, zda by ony věci nemohl mít radost i někdo jiný.

Ulož si odkaz a sdílej jej s ostatními:
klikni a přidej si odkaz ke svým oblíbeným, sdílej jej pak s ostatními - pridej.czklikni a přidej si odkaz ke svým oblíbeným, sdílej jej pak s ostatními -
---------------------------------------

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama