Zneužívat vyhledávače lze snadno,...

22. ledna 2006 v 22:58 | °AligaThor° |  Internet @
Zneužívat vyhledávače lze velice snadno.
Pokud si zadáte do www.google.com vyhledávače v sekci obrázky slovo "penis", nebo slovo " baner" vyjede jednak na vás v případě výrazu " penis" celá stránka pinďourů, ale hled na první straně i hákový kříž.

Upřímně řečeno je to docela šok, protože pod tímhle heslem se tomuto obrázku ve vyhledávači docela daří, naopak přibírá na popularitě a leze neustále nahoru.
To mě přimělo, abych se na nacismus na internetu podíval blíže.
Zajímavý je seznam stránek, které mají co do činění s A.H., není to sice aktuální seznam, ale je z něho janě patrné, jak se jednotlivé národní verze googlu, zajímají o neonacismus.
Divit se bude asi každý, když si zadá do vyhledávače spojení "white power" , toho pak vyleze tolik, až se vám z toho zatočí hlava.
A ani nepřekvapí, že na stránkách amerických neonacistů je jejicj program v české jazyková verzi na třetím místě. (sice strojově přeložené, což působí dost komicky, ale i přesto to něco vypovídá)
Zákaz propagace rasismu a nacismu? Asi bohužel ne. Zneužít se dá všelicos, a i pánské přirození, tak doufejme, že s tím Google.com něco udělá.

Ulož si odkaz a sdílej jej s ostatními:
klikni a přidej si odkaz ke svým oblíbeným, sdílej jej pak s ostatními - pridej.czklikni a přidej si odkaz ke svým oblíbeným, sdílej jej pak s ostatními -
---------------------------------------

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AligaThor AligaThor | Web | 30. ledna 2006 v 23:37 | Reagovat

Odkaz na obrázek při zadání výrazu "penis" již zmizel, konečně :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama