Internet @

Gmail.com - smajlíci přímo v mailu ;-)

4. listopadu 2008 v 7:22 | °AligaThor°
:-) :o) :-o :-/ :-S :-( B-) :-D atd. na Gmail.com

Google přidal do své freemailové služby Gmail.com další malou, ale myslím velmi oblíbenou funkci, smailíky. Pokud nevíte, jak co vyjádřit, je kolikrát daleko jednodušší přidat jen smailíka, ten může vyjádřit mnohé...

MacBook Touch Mockup: Je toto nový Apple Top-Secret Laptop?

26. července 2008 v 23:28 | °AligaThor°
Tajný Touch MacBook na videu!
Steve Jobs a jeho Co. pracují na touchscreen laptopu, to je známo, jestli to stihnou do konce tohoto ruku 2008, je ale ve hvězdách. Zde je exklusivní video nového MacBooku.

Kde se mám na internetu koukat na nové filmy a oblíbené seriály?

24. července 2008 v 16:27 | °AligaThor°


Článek přesunut na


Vyhledávače - i pro pomluvy

24. července 2008 v 14:34 | °AligaThor°
Vyhledávače a reklama - i negativní
Do vyhledávačů se vkládají odkazy hlavně z důvodu zvýšení návštěvnosti a zviditělnění vaší internetové prezentace, ať už je jakákoli. Shrnuto, podtrženo - aby vám udělal takový odkaz na internetu dobré jméno a tudíž reklamu. Jde to i opačně.

Kdo jsi ty návštěvníku z britských ostrovů?

6. června 2008 v 8:06 | °AligaThor°
Kde všude se čte můj blog?
Používáte statistiky? Koukáte se do nich? Využíváte data statistik návštěvnosti vašeho blogu? Občas je to přinejmenším zajímavé, pro pobavení a i pro rozptýlení, co se z nich můžete dovědět. Rozhodně vám o vašem blogu statistiky návštěvnosti prozradí mnohé věci, které sami z internetu a jenom vyhledávače nevykoumáte. A když už tu možnost statistik máme, proč ji nevyužít, ne?

Blog.cz pude do kytek úplně

30. května 2008 v 8:25 | °AligaThor°
Jyxo.cz koupila CME (Nova.cz)
CME ve svém tažení proniknout na internet pokračuje hodně razantními kroky. Po spuštěním NT.CZ, dle mého pouze eroticko bulvárního zpravodajského servru, se CME obohatila o vyhledávací portál JYXO.CZ.

50x logo Firefox jinak - ke stažení ZDE

28. května 2008 v 19:20 | °AligaThor°
Fandím Firefoxu, používám Firefox
Tak jsem na netu hodněkrát hledal loga Firexoxu ke článkům. Nashormáždilo se toho hodně. Tady to je:-) Pokud někdo budete mít zajímavý odkaz, odkud se dají loga internetového prohlížeče Firefoxu stáhnout, budu rád, když se o odkaz na stažení podělíte s ostatními, potažmo i se mnou:-)

Pracovní prostředí v Googlu

14. května 2008 v 7:11 | °AligaThor°
Chcete pracovat pro Google? Zde je trocha inspirace...
Když jsem obdržel tyhle fotky z Googlu, byl jsem dost v šoku, i když jsem o tomhle prostředí v Google officu, jako ostatně mnoho ostatních lidí, již od kamaráda, který pracuje v Dublinu, věděl. Když to člověk ale vidí na těch fotkách, může to být pro něj ještě více šokující.

5 tipů pro psaní kvalitního blogu - zvládne to každý

7. května 2008 v 21:34 | °AligaThor°


Článek přesunut na

Tapety na plochu a Rusko? Ano, budete se hodně divit. Wallpapers.ru

6. října 2007 v 10:07 | AligaThor
Nejlepší stránky pro tapety na plochu?
Wallpapery, tapety na plochu, walls, já už ani nevím jak jinak se tomu říká, ale na plochu si každý z nás rád dá něco originálního, zajímavého. Kde ale takové zajímavé wallpapery najít?

SEO a SEM nástroje online a zadarmo!

29. září 2007 v 7:38 | AligaThor
SEO nástroje, které oceníte.
Narazil jsem dneska na Lupě na zajímavý short článek s odkazem na stránky, které jsou svým obsahem doopravdy jedinečné. Myslím si, že ten odkaz rozhodně stojí za zmínku.

Google testuje novou verzi Gmailu. Již brzy Gmail 2.0

25. září 2007 v 11:41 | AligaThor
Kdy se dočkáme Gmail 2.0?
Gmail byl uveden na trh 1. dubna 2004 a byl revoluční online slžubou v oblasti freemailů. Od té doby se toho v Gmailu moc neinovovalo a nezměnilo. Ale pozor změny můhou přijít s něčím, čemu se v Googlu interně říká "New Version" (nová verze) Nové rozhraní a prostředí Gmailu má možnost testovat pouze pár zaměstnanců a důvěrných osob mimo společnost Google ("Trusted Testers").

Google dneska slaví 10 let.

15. září 2007 v 23:27 | AligaThor
Google dneska oslaví 10 let od svého založní
Zrodil se před 10 lety, vyhledávač, který vyrostl do takových rozměrů, že dnes indexuje miliardy webových stránek. Je mimojiné zdrojem informací celého světa, obsahuje knihy, videa, je internetem stejně jako Microsoft softwarem.

Meebo.com instant messangery bez instalace, in-browser instant messanger service

27. července 2007 v 21:26 | AligaThor

MEEBO.COM - in-browser IM služba

Meebo (také známé jako Meebbo) je "in-browser instant messaging program", jako AIM Express, podporující více IM služeb najednou, včetně Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger, Google Talk, AIM, ICQ, a Jabber. To oceníte hlavně v práci, kde nemůžete mít nainstalováného vášeho messangera.

Předstihne Firefox Internet Explorer v popularitě?

18. července 2007 v 15:13 | AligaThor
Firefox a jeho popularita v Evropě.
Za poslední roky roste popularita Firefoxu tak rychle, že to v některých zemích Evropy vypadá, že Internet Eplorer ztratí svou vedoucí pozici.

Gmail.com poštovní schránka, kde nemusíte nic mazat?

17. července 2007 v 22:47 | AligaThor
Co můžete od Gmailu očekávat?
Vstupem Googlu na český trh, kdy konečně získal českou doménu Google.cz, jeho aktivity o český internetový trh jistě nekončí. Registrujete-li se do služby Google Mail (Gmail) s 2,8GB místa, zřídili jste si účet na Googlu, který zahrnuje následující služby, kterých můžete bezplatně využívat do haleluja. Tyto služby na www.seznam.cz, www.centrum.cz ani na www.atlas.cz rozhodně nenajdete.

Google a ekologie?

24. června 2007 v 1:16 | AligaThor
Google spotřebuje za 24 hodin 10 137 kW hodin energie - ze slunce
RechargeIT je iniciace Programu změny klimatu Goolgu (Climate Change Program) Jeho součástí je i podpora produkce solární energie. Celý projekt začal v říjmu 2006, kdy Google, který spustil projekt "A Clean Energy Future @ Google" a instalovalve svém Googleplexu v USA solární panely, které pokrývají střechy budov.

Stastnymladik hledá životní lásku!

9. června 2007 v 17:06 | AligaThor
Šťastný mladík.
Já sám jsem tenhle způsob seznámení zavrhoval, ale jak asi jsem na Stastnéhomladika narazil? hádejte... Jak tak brouzdám netem, po Lide.cz, zdála se mi jedna fotka povědomá, nu, klikl jsem a ejhle!

Zasílání, shromažďování a sdílení zajímavých článků a odkazů na internetu.

8. června 2007 v 14:30 | AligaThor
Uložte si sami vaše zajímavé odkazy internetových stránek, linkujte! Přidejte si odkaz k oblíbeným.
Kdysi jsem si četl článek na Patrix.cz, který se věnoval tehdy v českém internetu takřka pro širokou veřejnost neznámým, spíše na okraji zájmu stojícím, službám jagg.cz, linkuj.cz a vybrali.sme.sk, které každému uživateli umožňují si uložit zajímavé odkazy na internetu, popřípadě se s nimi podělit s ostatními.

Skupina Rednex je na prodej!

18. května 2007 v 13:17 | AligaThor
Nechcete si koupit vlastní známou hudební skupinu? Máte zbytečných 1,5 Mil. dolarů?
 
 

Reklama